Paslaugos

Savo klientams, bei partneriams HoReCa sektoriuje siūlome:

Kavos pupelės

Jums siūlome išskirtinės kokybės, šviežiai skrudintas kavos pupeles Essenza del Gusto, kavą be kofeino, bei maltą kavą. Mūsų kavos pupelės skrudinamos rankomis, mažais kiekiais – todėl galime garantuoti išskirtinę kokybę, kiekviename kavos pakelyje.

Arbata

Įvairių rušių mirkoma arbata Sunleaf. Tai šviežių, rankomis surinktų arbatžolių ir geriausių saulėje prisirpusių vaisių derinys. Aromatinga arbata iš Šri Lankos, tai natūralių ingredientų pagrindu pagaminti arbatos mišiniai – puikus antioksidantų šaltinis.

Kiti produktai

Jūsų pageidavimu galime pasiūlyti puodelius kavai, cukriukus, servetėlių laikiklius, bei kitą reklaminę medžiagą, tiek su Jūsų, tiek su mūsų kavos logotipais.

Profesionalūs kavos aparatai, priežiūra ir servisas

Jūsų pageidavimu pasiūlysime profesionalią kavos ruošimo įrangą, jos priežiūrą, bei servisą naujai įsigytai ar jau turimai įrangai: įrangos priežiūra, valymas, gedimų šalinimas, kokybės kontrolė ir kt.

Kavos ruošimo apmokymai Jūsų personalui

Jūsų personalui galime pasiūlyti barista apmokymus skirtus pradedantiems, bei pažengusiems kavos ruošimo ekspertams: kavos ir jos gėrimų ruošimas, kavos ruošimo įrangos priežiūra ir darbas su ja, pieno putos plakimas, latte art ir kt.

Naujų technologijų pristatymas, bei apmokymai

Nuolatos domimės naujausiomis kavos ruošimo technologijomis, rengiame apmokymus, pristatome visas naujienas susijusias su kava ir jos ruošimu.